top of page
uzay gemisi

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bizler, Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra yurt dışında akademik çalışmalarını sürdürüp Türkiye'ye geri dönen bir grup arkadaşız. Atatürk'ün gençlere yurtdışında okuma fırsatı sunarak verdiği ateşli sözler bizim de yol haritamız oldu. Kıvılcımlar olarak yola çıktık, alevler olarak geri döndük ve amacımız Türkiye'deki çocukların alabilecekleri en iyi eğitimi sağlamak.

 

Ecukeyt olarak, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okumuş eğitmen arkadaşlarımızla birlikte öğrencilerimize bire bir derslerle akademik başarılarını arttırma imkanı sunuyoruz. Ancak bizim hedefimiz sadece akademik başarı değil, aynı zamanda öğrencilerimizin vizyonlarını genişletip hayallerine ortak olmak.

 

Bizler, hayal etmenin gücüne inanıyoruz ve öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmelerine ve hayallerini gerçekleştirmelerine destek oluyoruz. Bu yüzden her zaman onların yanında duruyor ve ilham veriyoruz.

 

Türkiye'nin Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ, Bilkent, Koç, Galatasaray gibi en iyi üniversitelerinden arkadaşlarımızla birlikte, öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmak için çabalıyoruz. Bizim için en önemli olan şey, hayal kurmak ve daha sonra bu hayallerin peşinde koşmaktır.

Uzay Kraterleri

Neden Biz?

Eğitim, sadece sınıfta edinilen bilgilerden ibaret değildir. Eğitim, öğrencilerimizin hayatlarını kökten değiştirecek faktörlerle doludur. Aynı şekilde bizim için eğitim, öğrencilerimize sadece bilgi aktarmakla kalmaz, aynı zamanda onların kişisel ve sosyal gelişimlerini de kapsar. Eğitmenlerimizin görevi sadece bilgi aktarmakla sınırlı değildir, aynı zamanda öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerine, kendilerine güvenmelerine, hayal kurmalarına ve bu hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

 

Ecukeyt olarak, Türkiye'nin en iyi üniversitelerine mensup, eğitimin özünü anlayan, bunu kendi eğitim hayatlarında bire bir yaşamış ve öğrencilerinin kendi hayatlarında yapabileceklerinin sınırı olmadığı gören, özenle seçtiğimiz eğitmenlerimizle birlikte çalışıyoruz. Bizim amacımız, sadece akademik başarıya odaklanmak yerine öğrencilerimizin hayatında gerçek bir fark yaratmaktır. Eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin sadece derslerinde değil aynı zamanda hayatlarında da önemli birer mentor rolü üstlenirler.

 

Bizim farkımız, öğrencilerimize sadece akademik bir eğitim vermek yerine, aynı zamanda potansiyellerinin farkına vardırmak, hayal kurmak ve bu hayallerini gerçekleştirmeleri için gerekli olan vizyonu vermektir. Biz öğrencilerimize, hayatlarına yön verebilecekleri, hedeflerine ulaşabilecekleri bir çerçeve sunuyoruz. Bu nedenle, Ecukeyt olarak amacımız, öğrencilerimize sadece bir ders vermek değil, hayatlarına bir yolculuk sunmaktır.

Sütun Podyum

Neden Farklıyız?

Öğrencilerin sınavlara hazırlanırken doğru bir yola çıkmaları, en iyi eğitmenlerle çalışmalarıyla mümkün olmaktadır. Biz de, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde yüksek başarılar ve dereceler elde etmiş, kendi alanlarında uzman eğitmenlerle çalışarak öğrencilerimize daha etkili bir eğitim sunuyoruz. Eğitmenlerimizin tecrübelerini ve başarılarını paylaşarak, öğrencilerimizin daha güçlü bir rehberlik almasına yardımcı oluyoruz.

 

Ayrıca, öğrencilerimiz kendi hedefledikleri bölümlere yönelik olarak, alanında uzman ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmiş eğitmenlerimizle çalışma fırsatı bulacaklar. Örneğin, Boğaziçi Fizik hedefleyen bir öğrenci Boğaziçi Fizik öğrencisi ya da mezunu bir eğitmenle, ODTÜ Matematik hedefleyen bir öğrenci ODTÜ Matematik bölümünden bir eğitmenle ya da İTÜ İnşaat hedefleyen bir öğrenci İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden bir eğitmenle çalışarak doğru kariyer planlaması için gereken becerilere sahip olacaklardır.

 

Bunun yanı sıra, sayısal alanda ilk 1000'e girmeyi hedefleyen bir öğrenci, alanında ilk 1000'e girmiş ve başarılı bir geçmişi olan bir eğitmenle çalışma fırsatı bulacak, benzer şekilde eşit ağırlıkta ilk 2000 hedefleyen bir öğrenci de aynı alanda başarılı sıralamalar elde etmiş bir eğitmenle çalışabilecektir. Tüm eğitmenlerimizle birlikte, öğrencilerimize en iyi desteği sağlayarak, onların özgüvenlerini artırıyor, motivasyonlarını yükseltiyor ve hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı oluyoruz. Bu stresli süreçte, öğrencilerimizin yanında olup onlara en iyi desteği vermek için çalışıyoruz.

bottom of page