top of page
 • EcuKeyt nedir?
  Ecukeyt, özel ders almak isteyen öğrencilerle eğitmenleri bir araya getiren bir özel ders platformudur. Diğer platformlardan farklı olarak, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden mezun, derece yapmış ve öğrencilerimize vizyon katabilecek eğitmenlerle çalışıyoruz. Sadece akademik başarıyla odaklanmıyoruz, aynı zamanda öğrencilerimizin vizyonlarını genişletme amacı taşıyoruz.
 • Biz kimiz?
  Bizler Boğaziçi Üniversitesi mezunu bir grup genciz. Yurt dışında çeşitli üniversitelerde yüksek lisans ve doktora yaptıktan sonra dönüp ülkemizdeki çocukların iyi eğitim almalarına destek olma misyonuyla yola çıkmış insanlarız.
 • Nasıl çalışıyoruz?
  Çok basit! Websitemizdeki Ders Talep Formu üzerinden, Watsapp hattımızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede ulaşıp sizi taleplerinize en uygun birkaç eğitmen profili göndereceğiz. Aralarından dilediğiniz eğitmenle çalışma şansı bulacaksınız. Bununla da kalmayacağız. Dersleriniz devam ettiği sürece ve hatta dersleriniz bitse bile size destek vermeyi sürdüreceğiz. Öğrencilerimize destek verebileceğimiz her konuda yanınızdayız. Üstelik, dersleri süre limitlerine takılmadan kurumumuza özel entegrasyonu yapılmış ve hiçbir uygulama indirmeden sadece tarayıcı üzerinden sorunsuzca ve güvenli bir şekilde bağlanabileceğiniz platform üzerinden yapabileceksiniz. Ayrıca yine size özel ders takip sistemiyle hem öğrencilerimiz hem velilerimiz ders içeriklerini, çalışmaları, ders kayıtlarını bu sistem üzerinden düzenli bir şekilde kontrol edebilecekler.
 • Nasıl ders talebinde bulunabilirim?
  Websitemizde Ders Talep Formunu kullanarak, sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak ya da Watsapp hattımızdan ulaşarak bize ders talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede size ulaşıp taleplerinizi dinleyeceğiz. Sınırsız ücretsiz danışmanlık imkanı tanıyoruz. Bize her istediğinizde ulaşabileceksiniz ve tanışma dersi de ücretsiz!
 • Hangi alanlardan özel ders alabilirim?
  Ecukeyt'te birçok alandan ders alabilirsiniz. Genel olarak alabileceğiniz alanları dört kategoriye ayırdık; Okula Destek: Bu kategoride ilkokul, ortaokul ve lisede görülen Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih, Felsefe, Edebiyat gibi birçok dersten özel ders alabilirsiniz. Sınavlara Hazırlık: Bu kategoride LGS, TYT ve AYT başta olmak üzere IB & AP & SAT gibi uluslararası sınavlardan KPSS, DGS, ALES gibi sınavlara kadar birçok sınava destek için özel ders alabilirsiniz. Her biri için alanında uzman deneyimli eğitmenlerle çalışma şansı bulacaksınız. Yabancı Dil: Bu kategoride İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca, Korece, Çince, Arapça gibi birçok dili öğrenmek için her seviyeden özel ders alabilirsiniz. Aynı zamanda, IELTS, TOEFL, TOEIC, PTE gibi uluslarası İngilizce sınavlarına destek için ya da YDS & YÖK-DİL gibi sınavlara destek için özel ders alabilirsiniz. Çocuklar İçin: Bu kategoride, çocukların yaratıcı, düşünsel, analitik becerilerini geliştirmek için modern dünyada birçok ülkede uygunlanmaya başlayan STEM odaklı eğitim desteği alabilirsiniz. Çocuklar için Kodlama, Tasarım, Robotik, Oyunlarla İngilizce gibi derslerle başarınızı arttırabilirsiniz.
 • Ders ücretleri pahalı mı?
  Ders ücretleri pahalı değil. Biz Türkiye'deki en seçkin ve değerli eğitmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilere sadece akademik başarı katmayı amaçlamıyoruz, aynı zamanda vizyonlarını genişletmelerine de yardımcı oluyoruz. Eğitmenlerimizi de buna göre seçiyoruz. Çünkü eğitim sadece akademik eğitimden ibaret değildir. Öğrencilerin bireysel yeteneklerini geliştirmeye odaklı bir yaklaşım içindeyiz. Ders ücretlerimiz de verdiğimiz hizmete göre epey makul. 200 TL'den başlayan fiyatlarla Ecukeyt'ten birçok ders alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Ders Talep Formunu doldurarak, sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak, Watsapp hattımızdan ulaşarak bize ulaşıp ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz!
bottom of page